KATILDIĞINIZ SEYAHATI BULUN

Grup Lider ID
Grup Lider ADI
Katılıcağınız seyahatin programı için size verilen bilgileri doldurunuz.

SEYAHAT PLANI YAPMA

Her öğretmenin hayalindeki seyahat planının ve bütçelerin farklı olduğu biliyoruz. Bunun için farklı tur seçenekleri sunuyoruz.

ADIM 1: TUR PROGRAMINI SEÇ
size özel tur Bu adımda turunuza karar vermekte zorlanıyorsanız 0549 404 11 77 yada info@bilimeyolculuk mail adresine e-posta göndererek ilgi alanlarınız, hedefleriniz ve aklınıza takılan sorulara yönelik tur danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.
ADIM 2: OKUL İLE İLETİŞİM KURUN
okul ile iletişime geç Turunuzu tanımladızın ve bizimle iletişime geçtiniz bu aşamada size turunuz hakkında detaylı bilgileri sunucağız, okul yönetimi, öğrenciler ve veliler ile bir toplantı düzenleyip tur hakkında size vermiş olduğumuz bilgileri paylaşarak bir katılım listesi oluşturun.

Okul yönetiminin onayı için firmamızın yaptığı işleri, tecrübe ve verdiğimiz güveni onlara aktarmanız onay almanızı kolaylaştırabilir.


ADIM 3: EBEVEYNLERLE KONUŞUN VE GRUBU OLUŞTURUN
okul ile iletişime geç

Oluşturduğunuz katılım listesindeki öğrencilerimiz ve velileriyle iletişimde kalmak adına grup oluşturabilirisiniz bu iletişiminizi kolaylaştırır. Tur hakkında detaylı bilgileri alabilicekleri firmamızdaki tur danışmanımızın bilgilerini paylaşabilirsiniz, vize ve pasaport için gerekli belgeler, fiyat bilgisi ve ödemeler için bizimle iletişime geçebilirler.
KATILIMCILARIMIZIN YORUMLARI

Turlarımıza katılım göstermiş ve yorumlarını katılmak isteyen eğitimcilerle paylaşmak isteyenler.

 • Nevin YILDIRIM-Biyoloji öğretmeni
  Narlıdere Sıdıka Akdemir Bilsem-2016
  İsviçre Cern gezisi
  Turumuz bilimsel amaçlı cern gezisi olmasına rağmen isviçrenin Bern,zürih,montrö,Lozan gibi Türkiye tarihi için önemli merkezlerini de gezerek tarih bilgilerimizi de yenilemiştik.Mavi turun tecrübeli ekibi ve rehberleri ile yolculuk ve tur sırasında hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadık.Öğrencilerin bilime ve tarihimize farklı bir bakış açısı kazandıran turumuz çok güzel geçmişti.
 • Burçin Taşkesen-Öğretmen
  Türdü 100.yıl ortaokulu-2018
  CERN Turu
  Mavi Shino Tur güvencesiyle CERN gezimizi gerçekleştirdik. 27 kişilik bir öğrenci grubum vardı. Gezi boyunca hiçbir sorunla karşılaşmadık. Kaldığımız oteller çok başarılı idi. Seneye öğrencilerimle tekrar katılmak isterim. Teşekkürler Mavi Shino Tur...
 • Pınar Aktin Toygar-Kimya Öğretmeni
  Büyükçekmece Atatürk Anadolu Lisesi-2016
  Mavi Tur
  Tur muhteşemdi. Kesinlikle çok etkilendim ve öğrencilerimiz de çok etkilendi. Turdan daha fazlasıydı. Çok profesyonel bir ekip vardı. Rehberimiz bize tarih yaşattı. Kaldığımız oteller çok iyiydi. Açıkçası verdiğimiz paradan daha fazla hizmet aldık. Öğrenciler ve veliler çok memnun kaldı ve son derece güvenilir bir yolculuk yaşadık. Hiç aksama yaşamadık yorulmadık. Tur şirketimiz çok deneyimli olduğu için en ince ayrıntı düşünülmüştü. Süpriz yaşamadık çünkü planlanan herşey çok muntazam ilerledi. Tek öğretmen olarak 21 öğrenci ile gittim ama ne hazırlık aşaması ne sonrası ne tur zamanı yorulmadım. Çok keyifle devam eden bir tur oldu. Bilimsel açıdan çok doyurucu oldu. Bence en iyisi oldu.
 • Gülsüm Eryalçın-Matematik Öğretmeni
  Bornova Anadolu Lisesi-2017
  Cern Turu
  Çok memnun kaldık. Öğrencilerimiz için de eşsiz bir deneyim oldu. Murat Bey her konuda çok yardımcı oldu. Teşekkürler
© 2019 Copyright Bilime Yolculuk